Strany

28. ledna 2017 v 1:08

Diktátor Shalek.

Diktátor se vším všudy. Pevně se drží moci zuby nehty. Několik okolních zemí se rozhodlo jej podporovat, nejen materiálně, ale také vojenskou silou, či bombardováním určitých míst. Jeho síla a jednotky jsou největší oproti všem. Nejenže má vybavení, trénované vojáky a policisty, ale také drží radnici a většinu telekomunikačních prostředků. Nejvíce si však drží radnici, kde je prakticky nemožné se dostat. Shalek se stará o lidi v rámci svých možností, ale tvrdě jde po každé zmínce vzdoru, nebo protestu proti jeho osobě. Shalekův cíl je jediný. Eliminovat všechny, kdo by se rozhodli jít proti němu. Uzavřít zemi před okolím a tím si a svým nástupcům vysloužit moc, po které tak toužil. Se skupinou a kýmkoliv se setkává velmi málo, a pokud ano, tak za maximálních bezpečnostních opatření. Pokud si však získáte jeho podporu, tak vás bude podporovat kdykoliv, když shledá, že má dostatek surovin pro své muže. Jeho největší nepřítel je jeho oponent, po kterém jde jako slepice po flusu. Také teroristi mu dělají problémy a neustálé boje s menšími skupinami, proto se rozhodl najmout armádu zahraničních žoldáků, ale stále se mu nedaří získat klíčové budovy a vydobýt si své místo.

Diktátorka Rose.

Žena, která se nikdy nespokojí s tím, být druhá. Vždy usilovala o svou vládu. Dokázala přesvědčit několik zahraničních zemí o vojáky a materiál. Bohužel se ji nepodařilo získat kohokoliv, kdo by zaútočil na radnici.
Její síla není tak velká jako Shalekova, ale její hlavní síla je v agentech. Povídá se, že Rose má své špehy všude a dokáže vždy pohnout čímkoliv tak, aby co nejvíce uškodila Shalekovi a sama se mohla zmocnit moci. Drží se všech vojenských institucí a tajně také usiluje o banky a telekomunikační prostředky. Sama moc nepřátel nemá, i když lidé začínají vnímat, že Rose je ještě horší volba, než samotný diktátor. Její cíl je velmi ambiciózní. Nejenže chce získat moc a otevřít zemi všem okolním státům, ale také touží vyhlásit válku nejbližšímu a nejslabšímu nepříteli. Se skupinou se setkává, co nejvíce může. I když budou jednat proti ní. Bude je podporovat a občas daruje nějaký dárek. I když chodí jen s ozbrojeným doprovodem kdekoliv, vždy se nebojí setkat tváří v tvář. Její největší nepřítel je její oponent, kterého chce zničit z povrchu světa. Sem tam bojuje proti rebelům, nebo se snaží manipulovat s ostatními proti dalším. Přece jenom ví, jak výřečná dokáže být.

Strana lidové svobody a práva- SLSP


Do čela skupiny byl demokraticky zvolen Rob Heranas. Tento muž není sice nejmladší, ale už má ve vedení a rozhodování nejednu zkušenost. Bohužel nemají žádný zahraniční support. Proto se jejich cíl zaměřuje na vydobytí a získání ekonomiky země. Jejich síla je pouze v jednotě. Nemají dostatečné vyzbrojení, ani trénink. Jsou to většinou horníci a dělníci, kteří se přesto brání jakkoliv můžou. Moc nehledí na cizince a pomoc v okolí. V jejich názorech se mají blíže k Rose a nebrání se spolupráci s ní. Snaží se udržet továrny a doly, ale proti vyzbrojenějším je nikdy moc dlouho neudrží. Přesto se nikdy nevzdávají. Cílem téhle skupiny je svrhnout všechny diktátory a nastolit vládu lidu. Omezit své hranice před vším z okolí a zejména vybudovat mocné město. Velké ideály a sny, to je to, co SLSP drží. Pokud skupinu shledají použitelnou, pak ji budou navštěvovat a dělit se o své materiály, ale vždy budou chtít skupinku naverbovat na vlastní cíle, či nejlépe získat je pod sebe. Členové se ke skupině, které věří, budou je podporovat a nejednou se rozhodnou bojovat do posledního dechu po jejich straně. Nepřítele, kterého soudí za všechny jejich trable, je Jack. Dle všeho je on největší hrozba pro všechny, a proto musí být jeho majetky zprivatizovány pro obyčejné lidi.

Slovo lidu

Mike and Luke nebyli nikdy spokojení. Sledovali celou situaci a nemohli uvěřit tomu, jak všichni přijímají cizince. Nesnášejí cizince a odmítají všechny zahraniční podpory, jaké jim kdo mohl poskytnout. Členové téhle skupiny jsou většinou bývalí zločinci, skinheadové a dokonce teroristi. Nejenže mnozí mají vojenský výcvik. Ale také jejich nenávist a odhodlání je nebezpečný pohon. Nesnášejí cokoliv, co není národní. Povedlo se jim obsadit metro a vězení, které drží pevnou rukou a nehodlají byť jen na moment ustoupit. Chtějí dosáhnout ideálního státu a ukázat, jak jejich národ je soběstačný a lepší, než kdokoliv jiný. Zničit všechny diktátory a takzvané demokraty. Hlavně vše pro své lidi. Pokud skupinku shledají užitečnou a zejména otevřenou pro jejich názory, tak ji budou navštěvovat a podporovat. Pokud skupinka prokáže velké služby, pak se nebudou bát bojovat po jejich boku. Seznam jejich nepřátel je největší a krom pacifistů se prakticky nemusí s nikým.

Obnova národa

Skupinka dobrovolníků, která se rozhodla bránit své památky a všechny lidi samotné. Což se líbí většině zahraničních organizací a právě proto je Obnova národa jedním z mála, kdo dostává plné dodávky potravin, medicíny a všeho, co civilisté potřebují. Skupinku tvoří vzdělaní lidé a doktoři. Snaží se udržovat nemocnici a kulturní památníky. Mnozí sice nemají vojenský výcvik, ale jsou to mozky celého státu. Pro svoje bezpečí si najímají žoldáky od cizinců, po vlastní. Je jim celkem jedno, kdo válku vyhraje, chtějí jediné - mír pro obyvatelstvo. S touhle myšlenkou brání své pozice proti útokům, ale pokud můžou, tak vše řeší diplomaticky.
Ke skupině se chovají velmi přátelsky a vůdce se sám neozbrojen nebude bát mluvit s očí do očí. Podpora od téhle skupinky je největší, i když se k ní nechováte nejlépe. Přesto pokud jim budete pomáhat, pak i oni oplatí minci stejnou mincí a dokonce i víc.


ROPEX

Být miliardářem s velkým Impériem ve válce je potíž. Nejenže máte moc peněz a vlivu, ale také můžete manipulovat s okolím tak, jak chcete. Tohle dobře věděl miliardář Josh, který se spojil s kýmkoliv, co to šlo, aby se stal ještě bohatším. Jeho skupinku tvoří zkušení žoldáci a část zaplacených milicí a dobrovolníků. Společně s nimi brání všechny ekonomicky výhodné pozice a tajně bojuje proti Obnově, aby získal co největší zisky. Také má zálusk na prezidentské křeslo. Přes jeho ambice je však rozumný a zaměřuje se na to nejhlavnější-peníze
Se skupinou se bude snažit navázat obchodní vztahy, a co nejdříve zjistit na jaké straně by případně byli. Protože ví, jaké ceniny jsou ve válce a po válce nejdůležitější, tak se bude snažit získat všechno zlato a stříbro. Pokud mu hráči projeví podporu a budou s ním spolupracovat, nebude se držet zpátky a naopak se jich bude držet zuby nehty, aby se proti němu nepostavili. Pokud však skupina půjde proti němu, pak se nebude bát sáhnout po tvrdých donucovacích prostředcích.

Rodina eleodors


Skupinka tvořená zejména starým rodem Eleodors, která zde byla už od nepaměti. Bohužel po státním převratu a návratu k jiným kořenům padla tahle rodina v zapomnění. Už delší dobu chtějí samostatnost a vlastní vládu. Starají se nejenom o zahraničí, ale také o své věrné a příznivce. Jejich sídlo se nachází na bývalém hradu.
Skupinka podpůrců rodiny je vskutku pestrá. Většina cizinců totiž souhlasí s jejich názory a dokonce i mnozí zahraniční leadři se rozhodli, že podporování téhle rodiny je to nejlepší, co může zemi potkat. Skupina nemá žádné hlavní sídlo, ale v poslední době se jim daří celkem dobře udržovat letiště.
Jejich cíl je osamostatnění od diktátora a všech, kteří zradili dřívější hodnoty a prosperitu. Chtějí se otevřít cizincům a ukazovat, že monarchie je nejlepší možnost pro všechny.
Její vztahy se všemi jsou otevřené, proto i skupinu budou podporovat, ale jen v případě, že sama ukáže zájem o rodinu a všechny její podpůrce. Pokud zjistí podporu od Odboje, pak se Odboj nemusí obávat, že nezůstane zkrátka a rodina jej bude podporovat materiálně kdykoliv, kdy bude moct.

Stát nejsvětější

Tuhle skupinu tvoří zejména radikálně smýšlející lidé. Nejenže nenávidí veškeré jiné skupiny, ale také se snaží prosadit anarchií. Jejich vláda je tvořena několika lidmi, kteří se neustále střídají, proto není moc jasné, kdo je jejich vůdce. Přesto vystupují spíše jako kompletní celek. Nemají žádnou základnu a spíše se soustředí na partyzánský boj.
Jejich síla je v lidech, kteří bývají nejenom vojáci a obyčejní lidé, ale také kriminálnici a extrémisté. Okolní státy berou jako hrozbu a co chvíli se rozhodnou pro atentát, nebo válku. Tím by chtěli pokračovat, dokud neovládnou celý svět. Kupodivu se povídá, že i tahle organizace je podporována zvenčí, ale nikdy nebylo zjištěno kým.
Skupinku budou napadat a trápit, ale pokud se uvidí, že skupina má zájem o jejich ideály a pomůžou jim, pak je možné, že je SN bude vojensky podporovat. Bohužel tohle spojení brzy bude známé po okolí a mnoho lidí se rozhodne pro útok, aby teroristi a jejich podpůrci nemohli zničit vše, na čem národ pracoval a budoval.Demokratická strana


Lidé, kteří se rozhodli proti systému bojovat, ale nezvolili násilnou cestu. To jsou demokraté. Tihle lidé jsou jedni z prvních, kdo protestovali proti diktátorovi a první, kdo žádali okolní státy o pomoc. Mnoho skupin se oddělilo, ale myšlenka demokracie stále zůstává. Proto se celá skupinka rozhodla sáhnout pro nutné násilí. Ovšem stále neopouští od myšlenky poklidné revoluce a protestů. Jejich sídlo je roztroušení mezi metrem, vlakem a letištěm, které se snaží spravovat.
Nemají moc velkou sílu, ani zbraně, ale přesto se nevzdávají. Získávají podporu nejenom u ostatních skupin, ale také v zahraničí. Přesto jsou také jedni, kdo bývá primárním cílem útoků. Proto jim nezbývá, než někdy sáhnout k drastickým volbám. Přesto se snaží bojovat pro obyčejné lidi a chránit ty, kteří obvykle bojovat neumí.
Se skupinou budou spolupracovat a snažit se navozovat dobré vztahy. Stačí však, aby skupina začala bojovat proti lidem a tím ubližovat obyčejným civilistům, pak přímo půjdou na útok a nezastaví se před ničím.

Republikánci

V podstatě se oproti demokratům ničím neliší. Mají stejné touhy a cíle, ale oproti demokratům si zvolili vlastní cestu. Nejednají s nikým, kdo není z jejich země a spíše se soustředí na pomoc vnitřní. Nebojí se použít násilí, ale občas zvolí i mírumilovnou cestu. Nemají stálé místo, ale spoléhají se na získání vodárny a plynárny, aby zajistili alespoň základní dodávky pro lidi, kteří už teď nesmyslně trpí.
Stejně jako demokraté nemají moc zbraní, ani vojáků. Dokonce nemají prakticky žádnou podporu, krom několik tajných zásilek. Proto se rozhodují tvrdě a občas sahají po extrémních řešeních, ale vždy s mírou. Jejich nejdůležitějším cílem je chránit lidi. Protože lidi tvoří republiku.
Se skupinou spolupracují a obchodují. Mají semo tamo přivřené oči, když se děje něco, co odporuje jejich principů, protože potřebují lidi, které nakonec můžou jmenovat do vedení. Pokud se stane, že se skupinka znepřátelí a rozhodnou se bojovat, pak budou republikáni ti, kteří se spojí s kýmkoliv, aby je vyhladili z povrchu země.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama