Slabiny

21. ledna 2017 v 16:59
Fobie/ Filie - Každý se něčeho bojí a snaží se tomu vyhnout, jak to jde. Nebo naopak vidět to co nejvíce.

Nervák - Vždycky, když se na něco chystáte, cítíte, jakoby vám břicho mělo vyskočit z těla a nejradši byste se někam schovali.

Smraďoch - Vylučujete odér, který nebývá pro nikoho příjemný. Horší n tom je, že jediný kdo vydrží ve vaší blízkosti, jsou bakterie.

Závislák - Chlast, drogy, sex… každý něco má tak rád a nemůže přestat. Když se dostane ke svému oblíbenému, nezná svůj strop.

Hazardér - Někdy nejen nebezpečný sobě, ale i okolí. Vběhne do skupinky nepřátel jen s nožem. Rozběhne se a skočí na protější budovu. Zkrátka rád riskuje a miluje ten pocit adrenalinu.

Chamtivost/ Marnotratník - Chce všechno pro sebe až chorobně. Vždycky, když se mu pokusí někdo něco vzít, div by mu neukousl ruku. Hamoun jeden. Naproti tomu marnotratník rozhazuje i kalhoty kdyby mohl.

Rozumbrada / chlubil - Všude byl a všechno zná a lže, jak když tiskne. Tihle lidé jsou osinou zadku dosti lidem.

Agresivita - Tohohle člověka naštve i naprostá blbost a div vám neorazí o hlavu kámen, nebo to, co mu padne pod ruku.

Sadista/masochista - Způsobování, nebo naopak obdržování ran a zranění vám dává potřebu zacházet do extrémů. Někdy se zdá, že takový člověk by sobě (nebo někomu) usekl nohu a spokojeně se při tom usmíval.

Skleróza - Tenhle člověk …co jsem to chtěl? Ahaa. Tento člověk zapomíná, nebo si plete data.

Zranění/ špatný smysl/alergie - Někomu chybí noha, jiný špatně vidí a někteří jsou alergičtí na kočky. Příroda si nevybírá.

Závist/nenávist - Ten támhle má lepší zbraň než já…. Musím něco udělat, aby měl míň. Hele tenhle má krásnou bundu…pff ať se s ní zahrabe. Nenávidím bohaté…nebo počkej…aha Italové…odpornej národ.

Sólista - Jet jen na své triko. Odmítat pomoc ostatních. Vždyť přeci jen já musím přežít.

Pesimista - Všichni stejně zemřeme. Je zbytečné se snažit. Radši to vzdejme. Tohohle člověka byste do týmu určitě nechtěli.

Zbabělec - Držet se vzadu.. tam se mi nic nestane. Nebo nejlépe nevycházet z úkrytu. Bezpečí!

Arogantní - To mluvíte semnou? Pff já to zvládnu. He nepotřebuju pomoc.

Duševní porucha - Kleptomanie, schizofrenie, narcisismus nebo obyčejná anorexie a deprese. To vše se vám může zjevit náhle v hlavě a ani o tom nebudete vědět.

Hypochondr /Paranoia - Vsugerovat si nějakou nemoc, nebo pocit že mě někdo sleduje. Nikdo tam být ani nemusí..ale..ne skutečně tam je!

Lenost - Nechce se mi nic dělat.. ať to udělají ostatní… vážně musím já?

Citlivý - V každé situaci musí být dobrák. Uvidí jednou mrtvé dítě a hned pláče jako želva.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama