Registrační formulář

21. ledna 2017 v 17:49
Po vyplnění musí registrační formulář projít kontrolou.

Admin team si vyhrazuje právo hrubě nevyhovující kartu postavy neschválit.

Přihlášky zasílejte na mail: Revoluce-rpg@centrum.cz

PŘIHLÁŠKA

1)Předívka hráče - Jak vám máme říkat a jak budete vystupovat ve fórku.

2) Jméno a Příjmení - Každý se nějak jmenuje. Snažte se vyvarovat moc známých jmen. Pokud budete chtít přezdívku postavy, napište ji do závorky za jméno.

3) Věk - Snažte se vybrat takový, který bude k vašemu portrétu sedět. Přecijenom, když si vyberete padesátiletého důchodce, těžko mu dáte dvacet let a obráceně. Minimální věk postavy je 15 let. Menší jen po domluvě.

4) Pohlaví - Jste muž, či žena?

5) Vzhled - Jenom fotka nestačí, napište nám něco o vaší postavě. Jak vypadá i to, co nevidíme (výška, váha..)

6) Povaha - Jak se postava chová a vystupuje? Je klidná, nebo naopak vznětlivá?

7) Životopis - Napište nám jak vaše postava žije a čím se živila, či přežívala, než se dostala ke skupince. Nezapomeňte, že dobrý životopis může ovlivnit svět, nebo to, s čím se setkáte. Nemusíte sepisovat žádné romány, ale zároveň by bylo
dobré napsat co nejvíc.

8) Pozice/práce - Každý začíná se statusem nováček, ale jakmile si zvolí práci, dostane ji na starosti se všemi právy a povinnostmi.

9) Inventář - Ze začátku kromě oblečení máte právo na jednu menší zbraň a pár věcí. Gm tým pak schválí počet, popřípadě něco přídá/ubere.

10) Staty - Vyberte si dle seznamu. Během hry se vám staty ještě můžou zvýšit/snížit. ZDE.

11) Jazyky - Kolika jazyky dokáže vaše postava mluvit? Běžně se člověk domluví s domovským a naučeným. Ve hře se používá angličtina.

12) Schopnosti - Co vaše postava umí? Čím se živí? Zvolte si dvě takové, které budou vystihovat vaši postavu.Výběr z několika schopností je.

13) Slabé stránky - Každá postava se něčeho bojí, nebo s něčím bojuje. Čím je slabá ta vaše? Vyberte si nejlépe dvě (Fobii/fillii +jinou) Několik možností ZDE.

14) Link obrázku postavy - Obrázek vaší postavy. Snažte sevybírat reálné lidi, nebo dobře provedené portréty. Žádné anime.

15) Kontakt - Kde vás můžeme zastihnout. Obvykle využíváme FB, ale přinejhorším se spokojíme se skypem, nebo icq. Pro lepší komunikaci a koordinaci, přesto není povinný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama