město historie

27. ledna 2017 v 20:48

Azaruk

Azaruk už v minulosti měl problémy. Barbarské kmeny a menšiny vytlačily původní obyvatelstvo a začala doba teroru. Proto se obyvatelé spolehli na silné vůdce. Ti měli všechnu moc ve svých rukou a postupem času se jim podařilo vytlačit ze země všechny utlačovatele. Město se uzavřením před ostatními stalo dobře prosperujícím a nebýt dnešního problému, mohlo konkurovat okolí.

Město je na strategicky, ale i ekonomicky výhodném místě. Proto není divu, že město se začalo rozrůstat a spolupracovat s okolními státy. Město samotné má velmi rozsáhlé metro a další dopravní infrastrukturu. V okolí je mnoho bohatých nalezišť, které jsou hlavním důvodem, proč se zahraniční velmoci snaží udržet stabilní válku, a při troše štěstí uzmout nějaký ten kontrakt a materiál pro sebe.

Život ve městě je těžký. Nejenže voda, elektřina a plyn jsou v držení skupin, které je využívají spíše pro sebe, než pro obyčejné obyvatele. Nedostatek vody a jídla nutí obyčejné obyvatele sahat pro extrémních řešeních. Od lovení hlodavců, po hledání červů. Ve městě vznikají ozbrojené gangy kriminálníků, kteří přepadávají civilisty a snaží se na celé válce něco vydělat.


Kromě věčných bojů a výstřelů se městem rozléhá propaganda režimu, aby udržela lidi v klidu a strachu. Také se do města snaží dodávat základní potraviny a vodu, ale není to vždy procházka růžovým sadem, když nevíte, jestli letadlo přiveze zásilku, nebo bombu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama